A-ploeg zet een 4-op-4 neer!

A-ploeg zet een 4-op-4 neer!
Groter kan het contrast met vorig seizoen niet zijn. Waar de A-ploeg vorig seizoen een historisch slechte start maakte en zo goed als het hele seizoen onderaan het klassement bengelde, vechten ze dit seizoen nog altijd mee voor de 1ste plaats!

De eerste match van de 4 winstmatchen was direct een goede test voor het seizoen. Stevoort is nieuw in de reeks (opkomer uit 3de prov) en liet al duidelijk van zich horen. Met 75-65 wisten we toch de winst te verzekeren.

Net zoals Stevoort was ook Beringen een stevige tegenstander. Met nog wat meer shotkracht t.o.v. vorig seizoen mochten we hen zeker niet onderschatten. Wat in de 1ste minuten misschien toch een beetje het geval is. Per chance kan de A-ploeg rekenen op coach Marc Timmermans die zijn doorzettingskracht en motivatie op elke wedstrijd weet te drukken. (72-81)

De andere 2 wedstrijden, tegen Zolder (30-118) en Orly (45-85), waren beiden collectief sterke wedstrijden waarin heel de ploeg aan bod komt. Het verschil met de basket van vorig seizoen is ook in deze matchen duidelijk op te merken.

Met de wedstrijden van september achter de rug krijgen we nu een enorm zware oktober maand voorgeschoteld. De eerste volgende tegenstander is Tessenderlo die we zaterdag 1 oktober mogen ontvangen. Ook Genk (titelkandidaat?), Pelt, Zonhoven en Heusden zullen we in oktober tegenkomen op het basketveld.

Eerste afspraak is dus 1 oktober, om half 9 @ De Alk! Be There!

Wedstrijden oktober:

DatumUurThuisBezoeker
01-10-201620.30Cristal Alken BBC HSE ABBC Optima Tessenderlo HSE B
08-10-201620.30Cosmo Genk BBC HSE ACristal Alken BBC HSE A
15-10-201620.30Cristal Alken BBC HSE APelt HSE A
22-10-201620.30Basket Zonhoven HSE ACristal Alken BBC HSE A
29-10-201620.30Cristal Alken BBC HSE ABBC ING Heusden HSE A

Klassement na september:

RangTeam#+-ptn
1Cristal Alken BBC HSE A435921212
2B.C. Gems Diepenbeek HSE A429222612
3Pelt HSE A427823312
4Stevoort BBC HSE C431322710
5Cosmo Genk BBC HSE A427025410
6Basket Zonhoven HSE A42752628
7BBC Optima Tessenderlo HSE B42382368
8Hasselt BT HSE C42662688
9KBBC Miners Beringen HSE C42822806
10BBC ING Heusden HSE A42552886
11Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B43082806
12Bree Basket HSE B42592386
13Orly Hasselt HSE A41992804
14KBBC Zolder vzw HSE B41444544